O Firmie

dmt – Software House Sp. z o.o.

Historia naszej firmy rozpoczęła się w marcu 1995 roku wraz z powstaniem firmy dmt-Systemy Informatyczne. W 2012 roku zostaliśmy wydzieleni z jej struktur, pozostając wewnątrz grupy dmt Holding.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w realizacji systemów masowej przepustowości. Są to rozwiązania wymagające przetwarzania szczególnie dużych ilości informacji w możliwie najkrótszym czasie, dedykowane wyjątkowo wymagającym klientom. Koncentrujemy się na tworzeniu rozwiązań optymalizowanych pod kątem czasu, upatrując przewagi konkurencyjnej nowoczesnych przedsiębiorstw nie tylko w jakości obsługi procesów biznesowych, lecz także w szybkości dostępu do przetworzonej informacji.

Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy profesjonalizmowi i zaangażowaniu naszego zespołu w obsługę klientów oraz szerokiej rzeszy klientów.

Wielką uwagę przywiązujemy do wydajności oprogramowania. Ze względu na naszą specjalizację w systemach masowej przepustowości, traktujemy ten parametr za podstawowy. W celu zapewnienia maksymalnej wydajności, bezpieczeństwa i stabilności, nasze aplikacje budujemy w architekturze client-server, opierając się o najwydajniejsze dostępne technologie – w tym VoltDB.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wyczerpująco odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości.

DMT KLASTER INNOWACJI

dmt_klaster-1
dmt Software House Sp. z o.o. jest członkiem DMT Klaster Innowacji – złożonej struktury wielu samodzielnych spółek, nastawionych na innowacje, opartej o współpracę i wzajemną pomoc.

W Klastrze wykorzystujemy naszą energię do tworzenia i dostarczania innowacji ważnych biznesowo i społecznie. Chcemy tworzyć rzeczy ważne, istotne i ciekawe. Uważamy, że prawdziwy rozwój to nie wymyślanie kolejnych, mniej czy bardziej, użytecznych informatycznych gadżetów, lecz tworzenie idei realnie i istotnie poprawiających komfort codziennego życia i pracy.

Możemy być dumni z faktu, że nie tylko jesteśmy twórcami takich innowacji, ale przede wszystkim, że potrafimy je wdrażać tak, by były powszechnie dostępne. Innovations that work

Idź do góry